יצחק בכור, שותף

 
יצחק בכור נולד ב- 1945 בעיראק. במהלך שירותו הצבאי ביצע מגוון תפקידים במשטרה הצבאית, ואף התמנה לקצין המשמש לייעוץ משפטי. 
עו"ד יצחק בכור הינו בוגר אוניברסיטת תל אביב ובשנת 1973 תואר קיבל ראשון במשפטים (LL.B). משנה זו, הוא הפך לשותפו של עו"ד יעקב רגב, אשר היה אחד מעורכי הדין הראשונים בעיר אשדוד.
בשנת 1989 הוסמך עו"ד יצחק בכור לתת שירותי נוטריון, בזכות הוותק שצבר בתחום עריכת הדין. 
כיום, עו"ד יצחק בכור מתמחה בתחום המקרקעין, בדגש על מיסוי מקרקעין, ומעניק טיפול משפטי בעררים ובהשגות לגבי הפחתת תשלום המיסים, עריכת חוזים, צוואות וירושות. בנוסף, ניתן להיעזר בשירותי הנוטריון שהוא מציע בשפות עברית ואנגלית. 
לאחרונה עבר עו"ד יצחק בכור הכשרה בנושא יפויי כוח מתמשך. 

שגיא בכור, שותף

 

עו"ד שגיא בכור מנהל כיום פורום משפטי בנושא תיווך נדל"ן, לאחר שבעבר ניהל פורומים נוספים בתחומים מגוונים:

https://www.mishpati.co.il/forum/202

עו"ד שגיא בכור הינו חבר בועדת קניין ומקרקעין בלשכת עורכי הדין.

עו״ד ונוטריון שגיא בכור משלב ידע ונסיון רב בחוקי הנדל״ן, המקרקעין, והתכנון ובניה בעבודתו בנושאי תמ״א 38 ופינוי בינוי ביחד עם ידע מוכח בעולם העסקים. לעו״ד שגיא בכור תואר ראשון במשפטים, ובנוסף תואר ראשון במנהל עסקים, מה שמאפשר שילוב אופטימלי של עסקים ומשפטים וראייה בינתחומית של התחום כולו.

מקצועיותו של עו"ד שגיא בכור באה לידי ביטוי במגוון התפקידים בהם הוא מבוקש ומומחיותו נדרשת: עו"ד שגיא בכור מרצה בפני מכללות שונות הן בהכשרת מתווכים חדשים וכן בקורסים נוספים הקשורים לנדל"ן כגון: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית ועוד. מומחיותו של עו"ד שגיא בכור באים לידי ביטוי גם במאמריו בנושאי הנדל"ן, אשר זכו להצלחה והתעניינות רבה, כגון ספרו המדריך לרכישת דירה.

 לאחרונה עבר עו"ד שגיא בכור הכשרה בנושא של יפוי כוח מתמשך.