יפויי כוח מתמשך

פורסם ב: יפויי כוח מתמשך | 0

 

תכנון העתיד הוא דבר חשוב ביותר וכדאי להקדים את המאוחר ככל שניתן, כדי לא להשאיר את הגורל להחלטות של אחרים, וכדאי לתכנן כבר היום מי ואיך יטפלו בכם בעתיד, במידה שלא תוכלו לקבל החלטות בעצמכם, ולכן מומלץ להכין מראש יפויי כוח מתמשך, גם אם הדבר נראה לכם רחוק היום (הזמן עובר מהר!!).

יפויי כוח מתמשך הוא מסמך ערוך מראש כאשר האדם עדיין צלול  בדעתו, ובו האדם בוחר מי יטפל בענייניו כאשר הוא כבר לא יוכל לקבל החלטות.

רוצים דוגמאות? האם הממנה (הוא האדם שעורך את המסמך) יישאר בביתו עם מטפל/ת או יטופל במוסד/בית אבות? האם להקפיד על טיפולים קוסמטיים מסוימים (עמו מספרה, קוסמטיקאית וכו')? האם לתת מתנות לנכדים או בזמן חתונות של קרובים?

האם בן אחד מוכשר בתחום הכלכלי יוכל לטפל רק בפאן הרכושי ובן אחד יטפל בפאן הרפואי? האם לעבור טיפול רפואי מסוים או טיפול אלטרנטיבי אחר במקומו, וכל הוראה התקפה בזמן חייכם.

מי שעורך יפויי כוח מתמשך יכול להימנע מניהול הליכי אפוטרופוס ופנייה לבית המשפט בעניין זה ומכל ההליכים הקשורים לכך ובכך הוא חסך זמן יקר וכסף רב (אין אגרות ועלות ההליכים הרבה יותר זולה).

הממנה יכול לבחור מיופה כוח אחד או יותר. הממנה קובע ביפויי הכוח באילו עניינים יטופל כל נושא וכיצד.

הממנה יכול לתת יפויי כוח מתמשך לכלל ענייניו: רפואיים, רכושיים ואישיים או רק לחלקם.

יפויי הכוח ייכנס לתוקף רק במקרה של מצבו של הממנה ידרדר. דרדור במצב השכלי יכול להיגרם מתאונה או מחלות זקנה, מוגבלות נפשית או מוגבלות שכלית.

מי יכול להיות מיופה הכול? רצוי לבחור אדם שאתם סומכים עליו כמו בן או בת זוג, הורים ו/או ילדים או חברים שסומכים עליהם או עורך דין.

אפשר למנות גם מיודעים שיעודכנו בכניסתו לתוקף של יפויי הכוח ולבחור אם לעדכן את האפוטרופוס הכללי, אם לאו.

אחד מעורכי הדין המוסמכים במשרדינו שעברו הכשרה מתאימה ייפגש איתכם ועם מיופה הכוח ולאחר סיום התהליך שפיתחנו במשרדינו נזמן אותכם לחתום על המסמך יפויי כוח מתמשך

והעו"ד יפקיד את המסמך יפויי כוח מתמשך באופן מקוון.

אפשר לערוך יפויי כוח מתמשך בעניינים רפואיים בלבד במשרדינו.

כעת לאור "משבר הקורונה" הנחה של 40% ע"מ לעזור לכל מי שרוצה לעזור לעצמו…

בהצלחה ולקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים לפנות אלינו.

איתכם כל הדרך עד להצלחה,

שגיא בכור, עו"ד ונוטריון

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *